Оновився Skype для iOS: тепер можна передавати фотографії та економно витрачати енергію

Автор | 22 Серпня, 2012
Социальная сеть
На вулиці активних користувачів Skype і iOS-пристроїв свято – клієнт цього сервісу вельми серйозно оновився. Приємно, що під п'ятою Microsoft розробник не забуває про альтернативні платформаи. Skype 4.1 для iPhone і iPad вже можна завантажити з App Store.

 
В обох варіантах програми користувачі нарешті можуть відправляти і приймати фотографії. Трохи змінився і сам інтерфейс Skype для iOS. Крім того, розробник постарався виправити помилки в роботі програми. Зокрема, тепер функція дзвінків з використанням Bluetooth-гарнітури працює без проблем. Особливу увагу також було приділено оптимізації налаштувань приватності і поліпшенню навігації по меню.
 
 
Найбільш активні користувачі Skype для iOS, бажаючі постійно залишатися на зв'язку, скаржилися на те, що додаток сильно витрачає заряд акумулятора. Ця проблема також виправлена ​​у версії 4.1. Тепер можна без побоювання залишати клієнт Skype у фоновому режимі, не боячись, що в найважливіший момент телефон перетвориться на «гарбуз», тобто розрядиться в нуль.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *