У iPad mini встановлені стереодинаміки

Автор | 1 Листопада, 2012
Виявляється, уважне вивчення продукту користувачами може відкрити те, чого не вказано в офіційних характеристиках і специфікаціях. Мова йде про планшет iPad mini, перші екземпляри якого почали надходити до власників. 

Оглядачі зарубіжних ресурсів, отримавши планшети для оглядів, помітили, що звук у влаштуванні йде з обох решіток з боків від док-роз'єму – і з лівої, і з правої. Тобто динаміка в пристрої два, а не один, як зазначено в усіх офіційних описах і характеристиках. Більш того, журналісти запідозрили, що ці динаміки видають стереозвук. Як перевірити свої припущення? Правильно, поставити запитання самому компетентного спеціаліста – а саме Філу Шиллеру.
 
Питання було поставлене, і Шиллер на нього відповів коротко: "Стерео". Так що власники iPad mini цілком можуть пишатися – вони володіють першим iOS-пристроєм зі стереодинаміками. А ось маркетологам Apple – незалік. Як можна було "забути" про таку "фішку" нового гаджета – незрозуміло.
 

Грамотна автоматизация кафе, бара або ресторана дозволить заощадити своєму власникові безліч часу. Дозволить забути про бухгалтерські звіти та візити до податкової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *