Нове оновлення для iBooks

Автор | 29 Жовтня, 2012
мебельные магазины киев
Зовсім недавно в житті Apple сталася приємна подія. Представник компанії Тім Кук під час презентації оголосив про те, що Apple випустила оновлення для iBooks. Ці оновлення мають безліч нових і корисних можливостей.

Найперше, що хочеться відзначити, це те, що в оновленнях iBooks з'явилося підтримка більш ніж 40 різних мов. Нові iBooks також дають можливість перегортати сторінки книги справа наліво, тобто в японському стилі. Але насправді книга зроблена самим традиційним для нас чином.
 
Синхронізація також була покращена, оскільки iBooks сьогодні має і додаткові функції для інтеграції iCloud, а також можливість спільного розміщення цитат на сторінках соціальних мереж, таких як Facebook або Twitter. Просто потрібно ввести текст і натиснути клавішу, і IOS 6 одразу ж покаже всілякі варіанти.
 
Ймовірно, найкраща функція, яка з'явилася в оновленому iBooks, це функція «безперервного прокручування», яка дасть користувачеві можливість просто утримувати вертикальну прокрутку без необхідності гортати сторінки. Деяким людям ця функція дуже сподобається, особливо якщо книга довга.
 
Завантажити в Apple Store
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *