[Анонс ігор] Grand Theft Auto: Vice City – скоро на iOS

Автор | 29 Жовтня, 2012

Минуло вже майже 10 років з моменту виходу популярної четвертої частини із серії ігор GTA – Grand Theft Auto: Vice City. І, на честь ювілею, компанія Rockstar Games вирішила випустити GTA: Vice City для iPhone і iPad, про що урочисто і оголосили. 

Нас чекає повноцінна портована версія гри з PlayStation 2. Vice City отримає більш високий дозвіл екрану  для сучасних мобільних телефонів, і, можливо, розробники приготували для нас деякі нововведення. 
 
У iOS-версії GTA: Vice City ми знову опинимося в неіснуючому в сьогоденні містечку Вайс-Сіті, що нагадує сонячне Майамі, і з головою зануримося в безперервний аction на дисплеях наших гаджетів, знайомий майже кожному з нас. 
 
Гра Grand Theft Auto: Vice City повинна вийти найближчим часом. Якщо орієнтуватися на Grand Theft Auto 3, реліз якої для iPhone, iPad відбувся через півтора місяця, після анонса, вихід Vice City може нас чекати і в грудні … Офіційно вихід Grand Theft Auto: Vice City обіцяний восени 2012. 
 
 

Професійні безбарабанні сушилки від бельгільської компанії PRIMUS позбавлять вас турбот прання вашого одягу. Каталог сушилок дивіться на сайті http://continent.com.ua/sushilnie-mashini.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *