World of Tanks взяла курс на мобільні пристрої

Автор | 29 Жовтня, 2012
Кілька місяців тому в мережі почали з'являтися чутки про те, що розробники гри World of Tanks студія Wargaming хочуть перенести свій проект на мобільні пристрої. Правда, тоді багато поставилися до цієї інформації з неабиякою часткою скептицизму – «мовляв, як можна перенести такий проект на мобільні пристрої?». 

Проте днями, розробники відкрито заявили про свої плани на рахунок мобільного майбутнього World of Tanks. За словами керівника напряму глобального оперування проектів Wargaming Андрія Яранцева, поки студія ще до кінця не визначилася із зовнішнім виглядом мобільного проекту. Спочатку розробники планують створити невеликий прототип і тільки після цього вирішити, якою буде мобільна версія World of Tanks.
 
Також поки залишається загадкою, на яких платформах з'явиться гра. Швидше за все, спочатку розробники зупинять свій вибір на двох, можливо, трьох найбільш популярних мобільних ОС.
 

Виниловые наклейки для HTC One S – це сучасний спосіб надати своєму мобільному пристрою модного стилю та індивідуальності. Великий вибір вінілових наклейок за доступними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *