Власники iPad незадоволені анонсом iPad 4

Автор | 29 Жовтня, 2012
iPad 4
Причому незадоволених – багато. Більшість. Можна зрозуміти тих, хто нещодавно купив iPad 3 – для них вихід четвертого покоління планшета означав, що їх свіженький гаджет застарів протягом одного вечора. Але чому незадоволена решта? Їм-то яка різниця? 

І тим не менше. 46% всіх власників iPad (всех!) негативно відгукнулися про анонс нового гаджета. А ось з цих незадоволених 50% припало на володарів iPad 3, який вже зовсім не "New". Дивно, але 40% з незадоволених користуються найпершим iPad, 45% – iPad 2. Якщо скласти всі відсотки, то вийде більше 100%, очевидно, багато опитаних володіють відразу декількома версіями iPad.
 
Щоб якось утішити особливо незадоволених власників свіжокуплених iPad 3, деякі магазини Apple Store готові обміняти "застарілий" планшет на новий, четвертого покоління. Одна умова – iPad 3 повинен бути куплений не раніше місяця тому. Правда, акція ця буде проходити далеко не у всіх магазинах, так що задовольнити всіх бажаючих явно не вийде.
 
Зате "постраждалі" в результаті виходу четвертого покоління iPad можуть тішити себе тим, що в наступному році послідує більш значне оновлення планшета – ось тоді і можна буде змінити свої девайси на щось зовсім нове. І звисока дивитися на власників iPad 4.
 

Дивись супутникові телеканали на великому екрані та в хорошій якості. Компанія BySat пропонує широкий вибір супутникових HDTV ресиверів світових виробників. Весь каталог ресиверів дивіться на на сайті компанії BySat bysat.net.ua/-hdtv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *