По слідам презентації: новий Mac mini

Автор | 23 Жовтня, 2012
Apple не оновлювала Mac Mini з середини 2011-го. По комп'ютерних мірках термін не малий. На вчорашньому заході було анонсовано оновлення самого доступного Мака. 
 
Зміни революційні. Apple перевела mini на використання більш швидких процесорів Ivy Bridge, які забезпечують продуктивність удвічі вищу, ніж раніше. Сам комп'ютер як і раніше доступний у двох версіях – для домашнього використання і для роботи в якості сервера.

У «стандартної» версії Mac mini встановлений двоядерний процесор Intel Core i5 з частотою 2.5 Ггц, 4 Гб пам'яті, жорсткий диск на 500 Гб, відеокарта Intel HD Graphics 4000. Обійдеться така машинка в 600 доларів. Доплативши 200 доларів, ви отримаєте чотирьохядерний процесор Intel Core i7 2.3GHz і диск об'ємом в 1 Тб. У кастомній версії в mini можна встановити до 16 Гб ОЗУ.
 
Як і iMac, Mac mini підтримує технологію Fusion Drive. У комп'ютер можна встановити SSD і HDD, які утворюють єдине сховище. Операційна система автоматично організовує зберігання даних. Часто використовувані додатки і документи можуть зберігається на SSD, що дає збільшення швидкості роботи, а рідко використовувані дані – на HDD.
 
У продаж нові Mac mini вже надійшли.
 

Чудовий каталог функціональних ґаджетів для робочого столу Windows 7, Vista та навіть XP. Розмістіть в один клік на вашому робочому столі календар, інформер погоди, курсу валют чи навіть онлайн радіо або ТВ. Всі ці ґаджети шукай на сайті http://addgadget.net/. На будь-який смак та функціонал. Всі міні-додатки розсортовано по категоріям, тож ви з легкістю виберете те, що вам потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *