По слідам пезентації: неймовірно тонкий iMac!

Автор | 23 Жовтня, 2012
Серед анонсованих продуктів новий iMac – один з найцікавіших. Моноблок Apple вийшов надтонким. У самому «вузькому» місці товщина досягає всього 5 мм. Фактично, якщо вірити Apple, товщина знижена на 80 відсотків. Але це ще не все. 

Apple відмовилася від оптичного приводу. Такий крок навряд чи когось здивував, хоча напевно хтось буде шкодувати про blu-ray-приводі, який так і не з'явився. Мене ж дуже зацікавив Fusion Drive. Ця технологія об'єднання швидкого SSD-диска із звичайним жорстким диском. OS X буде автоматично керувати даними, переміщаючи часто використовувані на швидкий SSD, а рідко використовувані – на HDD.
 
 
Це дуже вдале рішення. Раніше користувачам доводилося робити вибір: або швидка робота SSD, або великий обсяг диска. На жаль, але багатьом за родом діяльності потрібно і те, і інше. З Fusion Drive ми отримуємо і досить великий диск (1 або 3 Тб на вибір), і швидкий старт системи і додатків.
 
Комп'ютер отримав нові чотириядерні процесори Core i5 і Core i7. У моноблок за бажанням можна поставити до 32 Гб ОЗУ. Нові відеокарти NVIDIA GeForce GT 650M і GeForce GTX 680MX обіцяють продуктивність на 20-60% вище, ніж раніше.
 
iMac з екраном 21.5" надійде в продаж в листопаді за ціною $1300. Старша версія, iMac 27", стане доступна в грудні. За неї доведеться віддати не менше $ 1800 (В США).

Гарантійний ремонт та будь-які запчастини до авто фірми GMC. Довірте ваше авто експертам, які швидко та якісно виконають свою роботу. Більше інформації про СТО на сторінці http://inrosa-auto.com.ua/gmc.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *