По слідам презентації: новий Macbook Pro 13″

Автор | 23 Жовтня, 2012
Численні чутки про швидке оновленні Macbook Pro 13" підтвердилися. Тепер і «меншенький» MBP комплектується Retina-дисплеєм. Ноутбук володіє тими ж особливостями, що rMBP 15": менша вага, більш тонкий корпус, відмова від CD/DVD-приводу.
Але головне, звичайно ж, – це дисплей. Діагональ екрану – 13.3 ", його дозвіл – 2560 x 1600. У чотири рази більше пікселів, ніж раніше.

 
Дисплей виконаний на базі IPS-матриці (нарешті!). Він не матовий, але рівень відображення знизили на 75%. При цьому майже на третину підвищили контрастність, поліпшили яскравість. Кут огляду – 178 градусів.
 
 
Машина комплектується двома портами Thunderbolt, двома роз'ємами USB 3.0, портом HDMI, слотом для SD-карти. Адаптер живлення – MagSafe 2.
 
Як і у випадку з rMBP 15", 13-дюймова модель оснащена двома динаміками, двома мікрофонами, камерою FaceTime HD.
 
Нам ще потрібно буде протестувати новий Macbook Pro в роботі, але один момент вже насторожує: цей ноутбук не має дискретної відеокарти. Поки неясно, наскільки комфортно працювати в MBP 13 з такими програмами як Photoshop.
 
Ціна на новий rMBP 13" починається з $1699 (дані для США, в Україні вартість буде істотно вища). За цю суму покупець отримує машину з двоядерним процесором Intel Core i5 2.5GHz, 128 Гб флеш-пам'яті, 8 Гб ОЗУ і відеокартою Intel HD Graphics 4000. Час автономної роботи залишилося колишнім: 7:00 до наступного заряджання.
 
Старша модель rMBP 13 "обійдеться в 2000 доларів. Головна відмінність – більший обсяг флеш-пам'яті: 256 Гб замість 128 Гб. Інші характеристики залишаються без змін (навіть процесор той самий).

Найвигідніші ціни останніх мобільних новинок світу: iPhone 5, Samsung Galaxy III, HTC та будь-які аксесуари до них. Все це в інтернет магазині sotis.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *