[Програми] Multi Measures: універсальний вимірювач для iPhone і iPod touch

Автор | 23 Жовтня, 2012
Multi Measures: універсальний вимірювач для iPhone
Припустимо, екранну лінійку і транспортир можна розглядати, скоріше як приємний додаток, ніж реально корисні функції. Однак в загашнику у цієї програми багато інших можливостей, заради яких на неї варто глянути і навіть встановити її на свій девайс. 

Для установки горизонтальних і вертикальних поверхонь в Multi Measures передбачено відразу три інструменти: осьової і двовісні бульбашкові рівні (хоча «бульбашки» можна замінити на Землю і Сонце – для аматорів астрономії). Всі рівні можна калібрувати на ходу, відзначаючи ідеальне положення Айфона на в конкретній точці осі або площині.
 
Двовісний бульбашковий рівень
 
Транспортир
 
Тимчасові виміри (прямі і зворотні) дозволяють виконувати таймер і секундомір. Таймерів, до речі, Multi Measures надає цілих п'ять штук, тому можна навіть колективні змагання влаштовувати – головне, вчасно натиснути на потрібній стоп-кнопці. Кожен таймер можна досить гнучко налаштувати: вказати його назву, призначити один з декількох звукових сигналів, включити циклічну роботу і встановити початкове значення, якщо обрано режим зворотного відліку. Секундомір ж у Multi Measures цілком традиційний: він дозволяє враховувати як загальний час, так і довжину кожного сегмента (наприклад, у бігу чи плавання).
 
Метроном
 
Свого роду хронометром можна назвати і метроном, який можна використовувати під час тієї ж спортивного тренування або – для чого він призначений в першу чергу – на музичних репетиціях. Колесо налаштування частоти роботи метронома забезпечене наочною шкалою з італійськими позначеннями темпу. Крім темпу, можна налаштувати розмір такту, а також вибрати на свій розсуд найбільш відповідну озвучку метронома.
 
Не менш корисними в господарстві можуть виявитися шумомір і сейсмометр. Перший не тільки показує числове значення рівня шуму, але і інтерпретує його в більш зрозумілі фрази типу «розмова в кімнаті», «тиха вулиця», «всередині автомобіля». Другий же імітує роботу сейсмографа і влаштовує хай на всю кімнату (тільки звук гучніше зробіть), якщо амплітуда сейсмічних коливань раптово виявиться вище заданого порогу.
 
Сейсмометр
 
Нарешті, останній інструмент – магнітометр. Чесно сказати, штука прикольна: Айфон аж заходиться в істериці, коли його підносиш, наприклад, до рамки аймака або динаміку навушника. Самі розробники стверджують, що корисно знати, якої інтенсивності магнітні поля тебе оточують (особливо якщо мова йде про маленьку дитину). Але я особисто не чув, щоб комусь із моїх знайомих в домашніх умовах така штуковина реально була необхідна … Але нехай буде 🙂
 
Магнитометр
 
Ось така програма. Не тільки функціональна, але і вельми симпатична: красиво промальовані елементи інтерфейсу, анімація і озвучення в тему. Купити її можна в App Store за один долар. Хоча періодично ціна падає до нуля, тому раджу стежити за динамікою вартості програми, щоб заощадити гроші і дістати цей вимірювач даром.
 
 
Назва: Multi Measures
Тип: програми
Рік випуску: 2012
Розробник: SkyPaw Co. Ltd
Версія: 3.6.0
Ціна: $0.99
Посилання в AppStore

 


Супутниковий GPS моніторинг – це повна впевненість у точному місцерозташуванні вашого автомобіля, підлеглих або інших важливих вам рухомих об'єктів. Також може використоуватися для контроля палива як пасажирського транспорту, так і приватного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *