Нові Mac mini ближче, ніж ми думаємо

Автор | 17 Жовтня, 2012
Новые Mac mini 23 октября
Лінійка настільних систем Apple не отримувала оновлень вже більше року. iMac, Mac mini і потужні Mac Pro так жадають бути оновленими, що новини про прийдешній захід Apple, який стане відправною точкою для ще декількох моделей комп'ютерів Apple, захопили всі інформаційні агентства.

Мають найвищий рейтинг очікування 13 дюймові MacBook Pro з Retina дисплеєм, якщо вірити останньої інформації, повинні з'явитися вже до кінця цього року . Найкращим часом для цього може виявитися саме підготовлювана прес-конференція Apple 23 жовтня.
 
Окрім нових ноутбуків, багато розмов ходить про нову модель iMac. Нові настільні системи, за чутками, обзаведуться оновленим, витонченим корпусом, під яким буде розміщена зовсім нова, більш потужна начинка. Спочатку ходили розмови про те, що Retina-дисплеї в настільних комп'ютерах поступово зійшли нанівець, зважаючи необгрунтованість цієї ідеї на даному етапі.
 
Але це ще не все. 9to5mac з посиланням на власні джерела повідомляє, що 23 жовтня крім MacBook Pro і iMac оновляться ще й Mac mini, які змінили дизайн корпусу в 2010 році, і отримали своє перше оновлення роком пізніше.
 
Нові Mac Mini, очевидно, обзаведуться новим поколінням процесорів Intel. Не можна виключати можливість поновлення графічної системи комп'ютерів. Intel HD Graphics 3000 в молодшій моделі цілком закономірно може бути оновлена ​​до 4000 моделі, що встановлена ​​в нинішніх MacBook Pro. Що ж стосується старшої версії комп'ютера, то графічна система тут напевно також буде оновлена.
 
Нагадаю, що нинішня молодша модель поставляється з всього 2 гігабайтами оперативної пам'яті. Закономірним стало б збільшення цього обсягу до мінімальних 4 гігабайт. У 9to5mac не виключають можливості оснащення нових комп'ютерів роз'ємами USB 3.0. У світлі масового переходу комп'ютерів Apple на новий стандарт, такий хід виглядає цілком логічним.
 
Нинішні моделі, на жаль, комплектуються тільки лише повільними (5400 об/хв) жорсткими дисками, а можливість їх заміни швидкими твердотільними накопичувачами надається лише покупцям серверних версій комп'ютера. Жестом доброї волі могла б стати опція, що дозволяє покупцям нових, самих маленьких комп'ютерів Apple оснащувати їх швидкісними носіями.
 
Вчора, як ви вже знаєте, Apple розіслала запрошення на свою прес-конференцію, яка пройде в наступний вівторок. Поки точно говорити нічого не можна, залишається тільки покірно чекати і стежити за оновленнями.
 

Компанія Office Construction пропонує послуги з ремонту офісних приміщень, встановлення сантехніки, укладання офисный ковролин, монтаж віконних та дверних блоків та багато чого іншого для вашого офісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *