[Ігри] Death Dome – реліз нового свайп-файтинга від Glu і Griptonite Games

Автор | 15 Жовтня, 2012
Переоборудование микроавтобуса в  бердичеве цена Компанія Griptonite Games, заручившись підтримкою одного з лідерів ігробудування для iPhone та iPad в особі Glu Mobile, сьогодні випустив і Death Dome – свій свайп-файтинг в App Store і Google Play. 
 
Тепер версія гри 1.0 і Death Dome доступна у всіх App Store, а не тільки канадському, як було раніше. Так само гра має оптимізацію для iPhone 5. 

Ніхто не пам'ятає, коли все це почалося … але задовго до цього … він був усюди. Вірус "М" … Більшість з тих, у кого були відзначені його симптоми, гинув за лічені дні … але так сильно пощастило не всім. По всьому місту відбувалися мутації. Заражені були поміщені в карантин всередині силового поля-біокупола, який оточував місто Паламіра. Деякі називали його "безпечною зоною", але більшості він був відомий як Купол Смерті. Сила вірусу M всередині Купола Смерті значно виросла, і з часом він став настільки сильним, що міг існувати самостійно, не потребуючи носії. Настільки сильним, щоб перетворитися в … бегемотів! 
 
Єдине відоме мені ім'я – Фенікс. Я не пам'ятаю, ким я був раніше … Єдине, що я знаю, це те, що вони ніколи не демонтують купол, поки Бегемоти, які знаходяться всередині будуть живі, тому я повинен знищити їх усіх … своїми руками! 
 
Бийся з неймовірно величезними бегемотами в охопленому вірусом місті. Вивчай нові навички та здібності, розвиваючи їх в процесі гри. Використовуй їх для знищення ще сильніших ворогів і збирай трофеї з повержених противників. Безкоштовно в App Store … 
 
Завантажити Death Dome для iPhone, iPad (Безкоштовно)
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *