[Mac OS X] ShortCat – мишка більше не потрібна

Автор | 11 Жовтня, 2012
Миша – безумовно революційний пристрій. Знизила поріг входження для роботи за комп'ютером, зробила її простіше і комфортніше.
 
Але є і «трактористи» – користувачі, які воліють працювати без її допомоги, покладаючись тільки на клавіатуру. Вони впевнені у високій ефективності своєї роботи, адже на всі ці рухи мишкою йде більше часу, ніж на натиснення клавіш.

Програма ShortCat створена якраз для фанатів клавіатурного введення. Самі розробники називають свій додаток «Спотлайтом для UI». 
 
Принцип роботи ShortCat простий. Будь-яка Mac-програма складається з безлічі елементів інтерфейсу – кнопки, посилання і т.п. Коли ви активуєте ShortCat, а це робиться по натисненню Command + Shift + Space, з'являється форма пошуку, схожа на Spotlight. Ви набираєте перші кілька літер з назви елемента (ім'я кнопки, текст посилання), ShortCat цей елемент підсвічує. Залишається натиснути Enter, що ідентично звичайному кліку.
 
 
Спочатку робота з ShortCat здається незвичною, але потім не уявляєш життя без цього додатка. Перемикання між вкладками в Safari і Chrome, бесідами в Skype, кліки по посиланнях – все це може бути простіше і швидше саме з ShortCat.
 
Але є й мінуси. ShortCat підтримує роботу тільки з тими додатками, що використовують Accessibility API. Таких програм багато, навіть більшість.
 
Завантажити: ShortCat| (безкоштовно)
 

Сучасний бизнес каталог з чудовим та зручним інтерфейсом, з допомогою якого ви зможете легко почати свій бізнес, продавати та купувати оптом чи в роздріб та ще багато чого корисного для сучсного бізнесмена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *