Китайці вже скопіювали чіп з Lightning-кабеля

Автор | 11 Жовтня, 2012
Поки Apple організовує випуск офіційних сумісних Lightning-аксесуарів, китайська компанія iPhone5mod почала продаж аксесуарів для iPhone 5, що підтримують новий порт Lightning.
 
Аксесуар, який iPhone5mod пропонує в даний момент, носить назву The Flash Lightning Dock і складається з двох частин: кабелю Lightning-USB і підставки під смартфон білого кольору. У кабелі є підсвічування: коли iPhone 5 і комп'ютер з'єднані один з одним, провід блимає блакитним кольором.

Підставка і кабель окремо коштують19,9 долара. Відзначимо, що офіційний кабель USB-Lightning на сайті Apple коштує 19 доларів.
 
Згодом The Flash Lightning Dock може різко подешевшати. Представники iPhone5mod розповіли, що Apple вбудовує в нові USB-аксесуари захисний чіп, без якого кабель не може працювати в повноцінному режимі. Це зроблено для того, щоб сторонні компанії, охочі випускати аксесуари для iPhone 5, купували у Apple ліцензію.
 
У iPhone5mod стверджують, що перші версії The Flash Lightning Dock використовують оригінальний захисний чіп, отриманий від одного з постачальників Apple, але китайським компаніям уже вдалося скопіювати пристрій. Це дозволить налагодити випуск аксесуарів, які будуть коштувати значно дешевше.

 

 

 


Всі бані та сауны Киева на одному сайті – http://banisauni.com.ua/. Знайдіть наближчу до вас сауну в потрібному вам районі на карті або в каталозі та відразу зробіть замовлення. Це дійсно зручно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *