Опубліковані характеристики iPod touch 5G

Автор | 10 Жовтня, 2012
iPod touch 5Поряд з новим iPhone на презентації Apple 12 вересня було представлено і нове покоління плеєрів iPod touch, поновлення яких довелося чекати ні багато ні мало, а цілих 2 роки. Плеєр користується великим попитом серед покупців, тому забути про його оновлення Apple просто не могла. На даний момент офіційні продажі вже почалися і плеєр навіть можна замовити на store.apple.com, однак поки зустріти щасливого власника п'ятидюймовим iPod touch проблематично – відвантаження плеєра ще не почалися. Зате в Мережі вже доступні більш-менш повні характеристики нового девайса, з якими ми пропонуємо вам саме зараз ознайомитися.

Якщо скріншоти не брешуть, то на борту iPod touch 5 той же самий процесор A5, що і в торішньому смартфоні Apple iPhone 4S. Принаймні тактові частоти процесорів ідентичні – 800 МГц. Японський блог Macotakara повідомляє, що і графічне ядро процесора нового покоління плеєрів також ідентично начинці iPhone 4S. Що стосується оперативної пам'яті, то в порівнянні з iPod touch 4-го покоління її стало рівно в два рази більше – 512 МБ. Стало більше і мегапікселів у камері – тепер їх аж 5! Покращала і передня камера, яка тепер має дозвіл 1,2 Мп, можна сміливо припустити, що це значно позначиться на якості картинки при відеодзвінках FaceTime і Skype.
 
iPod touch
 
Батарея пристрою має ємність 930 мАг, а екран має такий же дозвіл, як iPhone 5 – 1136 ? 640 пікселів, зберігаючи колишню щільність точок на рівні 326 ppi.
 
iPod
 
Покупці, що оформили в числі перших передзамовлення на новий плеєр вже почали отримувати повідомлення по e-mail, що пристрій вже на шляху до них. 
 

Компанія пропонує послугу диалогового смс маркетингу, яка дозволяє вести переговори з клієнтами з допомогою SMS. З допомогою цього сервісу ви можете приймати різну інформацію та отримувати замовлення напряму від клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *