Groove 2: Альтернатива штатному музичному плеєру в iOS

Автор | 9 Жовтня, 2012
Яблучна компанія, останнім часом, стала ставиться до рішень сторонніх розробників більш терпимо. Мова йде про кастомні додатки, яким пропонується замінити стандартні засоби в iOS. Сьогодні ми розглянемо як раз подібний інструмент – додаток Groove 2

 
Альтернатива додатком Музика
Здорова конкуренція ще нікому не шкодила. Саме тому присутність сторонніх розробок в iOS необхідно. Це дозволяє компанії покращувати свої програми в наступних прошивках, а користувачам забезпечує альтернативу.
 
Groove 2 використовує музичні файли з вашої медіатеки iTunes (або iTunes Match). При цьому, функціонал додатка обмежується всього 4 опціями: Groovy Mix, Surprise Me, Favorites і Three of a Kind.
 
Музичний плеєр для iPhone
 
Groovy Mix формує список ваших улюблених пісень (в тому числі і по рейтингах користувачів сервісу Last.fm). При бажанні, можна легко відредагувати і зберегти необхідний плейлист.
 
Surprise Me –  це та ж функція "випадкового відтворення". З її допомогою можна навіть скласти плейлист з найцікавіших пісень.
 
Favorites – це особисті переваги. Тут будуть зберігатися плейлисти, які ви створите самі.
 
Three of a Kind створює різнопланові плейлисти з трьох пісень кожного жанру.
 
Музичний плеєр для iPad
 
Якщо ви не уникаєте спілкування з функцією Genius, то можу вас порадувати – тут вона теж є. Тому ви можете легко знайти для себе нову музику по вашим інтересам.
 
Інтеграція з сервісом Last.fm присутня, однак працює не завжди добротно. Частенько фотографії або текстова інформація, присвоєні треках, не відповідає дійсності.
 
Незважаючи на дрібні помилки, Groove 2 – цілком гідна альтернатива штатній Музиці. Простий, але корисний функціонал, стильне оформлення, інтеграція з Last.fm і соц мережами це вже дуже непогано.
 
Назва: Groove 2
Категорія: музика
Рік випуску: 2012
Розробник: Zikera
Версія: 2.0.4
Ціна: $3.99
Посилання в AppStore
 

Просто чудова украинская кухня ресторан, найкращі страви якого залишать приємну згадку на довгий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *