[Ігри для MacBook] Deponia – класика пригодницького квесту

Автор | 8 Жовтня, 2012
Класичні пригодницькі квести, на думку багатьох сучасних гравців, вимерли ще на початку 2000 років. Зараз настав час красивих, максимально наближених до реальності ігрових проектів, у яких обов'язково повинен бути гіллястий сюжет і максимально відкритий для дослідження світ.

Але все ще знаходяться розробники, яким під силу створити такий, здавалося б, не доречний зараз двовимірний квест, який зможе легко заткнути за пояс більшість сучасних шедеврів. Так було з «Машінаріумом» і так сталося з новим проектом від компанії Daedalic Entertainment, яка не так давно випустила прекрасний пригодницький квест під назвою Deponia.
 
 
У Deponia вам належить побувати в якомусь альтернативному світі, в якому людство розділене на два великих табори – небесний і наземний. І якщо перші живуть в розкоші і достатку десь високо в небі, то другі мешкають на величезній звалищі, в яку з незрозумілої причини перетворилася вся поверхня планети.
 
 
Ось саме з цього звалища і почне свою подорож головний герой на ім'я Руфус, який бажає перебратися до небесних жителів. В один із днів, він вирішує зібрати свої речі, завантажити їх в стару ракету і зі словами «Поїхали!» спрямовується в небо.
 
 
Але з цього моменту все йде шкереберть. Ракета розвалюється прямо в повітрі і Руфус виявляється в підвішеному стані. Звільнившись з цієї складної ситуації, наш герой зустрічає прекрасну незнайомку, яка через його помилку опиняється в небезпеці.
 
 
У Deponia вас чекають десятки комічних ситуацій, сотні складних і не дуже головоломок і безліч дивних персонажів, які дивляться на головного героя інколи з побоюванням, а й іноді із засудженням.
 
На мій погляд, зараз Deponia може нагадати, а комусь вперше показати, за що раніше так любили пригодницькі квести.
Звичайно, ви можете купити або безкоштовно скачать игры для iphone, але ця гра унікальна і поставляється саме для MacBook, тому не пожалійте всього $10 та придбайте цю чудову гру в Steam.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *