Pogo Connect: перший у світі стилус для iPad, який реагує на силу натиснення

Автор | 3 Жовтня, 2012
Компанія Ten One Design випустила електронне перо для нових планшетів Apple. Аксесуар виходить на ринок під гаслом «перший у світі стилус для iPad, чутливий до ступеня натиску». Pogo Connect, за словами розробників, дозволяє створювати справжні витвори мистецтва на досконалому екрані не менш досконалого «яблучного» гаджета.

 
Пристрій взаємодіє з планшетом за допомогою бездротової мережі Bluetooth 4.0. В порівнянні із звичайними стилусами, у новинки є ряд переваг: чутливість сили натискання (різний тиск на дисплей – різна товщина ліній), а також реєстрація нахилу пера, максимальна точність малювання або листи і можливість спокійно покласти долоню на екран при роботі з девайсом. Технологія називається Crescendo Sensor.
 
«Цей аксесуар змінить те, як люди взаємодіють зі своїми планшетами iPad, – заявив керівник Ten One Design Пітер Скіннер. – Наприклад, при використанні Pogo Connect в додатку для малювання користувач може контролювати товщину лінії, колір якої відбивається за допомогою різнокольорової кнопки ».
 
Pogo Connect живиться від батарейки типу ААА, має світлодіодний індикатор і на даний момент сумісний з деякими додатками для iPad, в тому числі і з Brushes, SketchBook Pro, Paper by FiftyThree, PDFPen та ін Однак творці унікального стилуса сподіваються, що найближчим часом список софта буде розширено.
 
Новинка доступна для замовлення за ціною $ 79,95.
 
 

Цікава стаття, в якій описується недорогий та швидкий процес прошивки Scx-3400 під всі принтери та МФУ від компанії Samsung. Все зрозуміло і ясно. Без великих вкладень та нервів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *