iPad mini в порівнянні з MacBook Pro

Автор | 1 Жовтня, 2012
Цікаво, що з виходом iPhone 5 всі стали потихеньку забувати про іншу очікувану і значущу новинку Apple – зменшеного планшета під умовною назвою iPad mini. Фотографії його компонентів з'являються на тематичних ресурсах дуже рідко, та й чуток про його швидкий вихід сильно зменшилося. 

Японський ресурс Macotakara вирішив заповнити прогалину, виклавши в Фотосервіс Flikr знімки макета iPad mini, для наочності зроблені на тлі ноутбука MacBook Pro. Макет, як стверджує ресурс, зроблений на основі даних, що надійшли з заводу Foxconn, на якому iPad mini нібито вже проводиться.
 
Фотографії підтверджують вже відому за чутками інформацію про алюмінієву задню панель планшета, наявності на ній об'єктива камери, ну і, звичайно, про діагональ дисплея у 7,85 дюймів.
 
 
Ніякої інформації про реліз iPad mini як і раніше немає, хоча очікується, що планшет буде представлений вже в жовтні, а в продажу з'явиться перед різдвяними канікулами.
Так зачем нужен iPad, якщо є iPad mini? Відповідь дуже проста – в зменшеному варіанті цей девайс буде займати менше місця, що робить його більш мобільнішим за старшого брата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *