П’ять проблем iPhone 5

Автор | 1 Жовтня, 2012
заработок в интернете
Багато новоспечених користувачів iPhone 5, відстоявши по кілька днів у чергах перед дверима Apple Store в самих різних країнах і випробувавши всі нововведення iPhone 5, почали виявляти проблеми в девайсі. Причому багато з цих проблем не були поодинокими і навіть набули масового характеру.

Звичайно, iPhone став легшим і тоншим своїх попередників, смартфон отримав оновлений екран більшого розміру і в цілому радує своїх користувачів. Але не всіх. Поки iPhone 5 проходить активні тест-драйви серед користувачів, виявляється все більшу кількість проблем зі смартфоном. Деякі з них носять одиничний характер, а деякі спостерігаються у переважної більшості. Новинний портал cnn постарався виділити найбільш значимі і поширені неприємності, які відбуваються зі смартфонами Apple 6-го покоління.
 
Нестійкість корпусу iPhone 5 до подряпин
Apple як ніхто інший пишається якістю збірки і матеріалів, використовуваних при виробництві своєї техніки. З цим складно посперечатися, у компанії дійсно є на те підстави – приємний шорсткий алюміній в MacBook, скло і метал в iPhone 4/4S, навіть обмотка USB-кабелів у Apple на висоті. Від iPhone 5 очікували абсолютно такого ж підходу, проте виявилося, що корпус нових iPhone дряпається, навіть якщо до цього не прикладається особливих зусиль. 
 
Шляхом нехитрих маніпуляцій в тому ж Apple Store було з'ясовано, що переважна більшість чорних моделей iPhone 5 дряпаються і втрачають фарбу дуже легко. Так само було відмічено, що деякі смартфони вже з коробки вже йдуть з комплектними подряпинами.
 
Філ Шиллер, задумливо знизуючи плечима, відповідає, що злізаюча фарба з iPhone 5 є цілком нормальним явищем, чим викликає здивування з боку споживача.
 
Нова «Блискавка»
Всі електронні гаджети нічого не варті і абсолютно даремні, якщо заряд акумулятора падає до нуля. Введення нового док-конектора ставить питання гостро – або завжди мати при собі новий USB-кабель і мати можливість зарядити девайс від будь-якого комп'ютера або портативної зарядки, або такої можливості не мати. Якщо раніше можна було впевнено розраховувати, що 30-піновий кабель знайти можна без проблем, то поки новий роз'єм не отримає достатнього поширення, проблема синхронізації і зарядки буде стояти досить гостро.
 
 
Рішення проблеми витає в повітрі – адаптер. Так, є такий, проте вартість шматка пластмаси в роздрібних магазинах Apple складе 30 доларів. Або 40, якщо разом з адаптером ви придбаєте ще один провід USB-8 pin. Основна біда в тому, що такі перехідники поки не продаються, відповідно проблема залишається стояти досить гостро – прощаємося з улюбленими доками, будильниками та іншими аксесуарами, якими звикли користуватися.
 
Смартфон занадто легкий
Це дивно. Користувачі скаржаться на те, що iPhone помітно легше смартфонів попередніх поколінь, незважаючи на те, що його розміри стали більші, а начинка помітно могутніші, не кажучи вже про модуль LTE. Ось деякі з відгуків про iPhone 5 з «Твіттера»:
 
«Я б дуже хотів, щоб iPhone 5 був поважче. І товстіший. Ненавиджу тонкі телефони. »
 
«Потримав iPhone 5. Надто вже легкий. Мені треба телефон поважче, щоб не зламати його. »
 
«Новий iPhone занадто легкий. Відчуття, що він прямо випурхне з руки при найменшому вітерці. »
 
Повторюся, це дивно.
 
Проблеми з екраном
По руки покупців розійшлося вже 5 мільйонів iPhone 5, тому не дивно, що серед цієї кількості проданих апаратів знайшлося місце деякій кількості браку – деякі апарати відверто жовті. Втім, ми також спостерігали таке явище, поклавши поряд два білих iPhone 5 – один з Німеччини, інший з Франції. Французький iPhone відображав помітно більш теплі відтінки, а німецький побратим показував стриману холодну картинку. Символічно.
 
Можливо, проблема є тимчасовою, жовтизна дисплея найчастіше пояснюється непросохлим шаром клею, тому поки висновки робити ми не будемо і почекаємо пару тижнів. Бути може не все так і погано.
 
Світиться корпус
 
Светится!
 
Деякі iPhone 5 натурально пропускають світло через свій корпус. Це помітно в темряві і пояснюється не самою якісною збіркою. Ті користувачі, які помітили даний дефект і прийшли в Apple Store скаржитися, отримали заміну.
 
Наскільки нам відомо, дана проблема не носить настільки масовий характер, як решта вищеперелічені, але на всяк випадок рекомендуємо перевірити свій iPhone 5 в темряві. Раптом він теж світиться як новорічна ялинка?
 
При Джобсі такого не було, чи не так?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *