Скільки коштує iPhone 5 в різних країнах світу

Автор | 1 Жовтня, 2012
28 вересня продажі iPhone 5 стартували ще в 22 країнах світу: Австрії, Бельгії, Угорщини, Голландії, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Литві, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Португалії, Словаччини, Словенії, Фінляндії, Чехії , Швеції, Швейцарії та Естонії. 
 
Нагадаємо, що 21 вересня новинка вже була доступна в 11 країнах: Австралії, Великобританії, Німеччини, Гонконгу, Канаді, Сінгапурі, США, Франції та Японії.

Орієнтовна вартість iPhone 5 (мінімальна модифікація) в Україні очікується в районі 11 тис. грн. У Європі ціни куди більш гуманні. У Німеччині, наприклад, найдешевша модель (16 Гб) коштує 680 €, а найдорожча (64 Гб) – 900 €. Середня модель (32 Гб) обійдеться в 790 €. До того ж, при перетині кордону, покупцеві може бути повернена мито (€ 76, 88 € і 102 €, в залежності від вартості моделі).
 
Ознайомитися з ціновими показниками ви можете на нижченаведених графіках:
 
Графік цін на iPhone 5
 
Порівняння цін на iPhone 5
 
На на мою думку, за кордоном iPhone 5 купити непросто, але ще складніше його провести через кордон. Необхідно мати канали доставки, щоб це зробити. Однак слід чекати збільшення потоку нелегальних смартфонів, оскільки продажі почалися ще в 22 країнах.
 
Також,  якщо вартість найдешевшої моделі iPhone 5 буде починатися з 12 тис. грн, то це дозволить всім контрабандистам продавати свій товар за конкурентною ціною.

Не можу не поділитися цікавим софтом: программа для вебкамеры. З допомогою цієї програми ви можете додавати до відео з веб камери різноманітні візуальні ефекти, логотипи, 3D маски та багато чого іншого. Програма має багато корисних налаштувань та працює з багатьма популярними сервісами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *