[Ігри] Lili – оригінальний для iPhone, iPad гібрид адвенчур/RPG на движку Unreal Engine

Автор | 20 Вересня, 2012
Lili – Реліз оригінальної для iPhone, iPad гри на Unreal Engine в новозеландському App Store. Lili – проект розробника Лі Перрі, колишнього дизайнера Epic Games (якщо ви пам'ятаєте, Epic  гри, у співпраці з кафедрою Entertainment – творці серії Infinity Blade) і засновника BitMonster гри. 

Гра являє із себе суміш двох жанрів RPG і пригоди. Ігровий движок Unreal Engine дозволяє Лілі хвалитися чудовою графікою, великими деталізованими локаціями і плавною анімацією. 
 
Самі розробники називають свою гру однією з найбільш «візуально приємних» ігор на іOS і з цим важко посперечатися. Пригоди дівчини Лілі беруть свій початок на острові Geos, де їй належить вирішувати загадки, взаємодіяти із зовнішнім світом і вести бесіди з місцевими жителями. 
 
 
Завантажити Lili для iPhone, IPad (4.99 $)
 
 

Один із варіантів боротьби з хабарництвом запропонував Вадим Столар. Його ідея базується на введенні "електронної влади" – це коли всі питання по бізнесу вирішуються через мережу Інтернет. Щож, спостерігаючи як швидко розвиваються технології в наш час, будемо сподіватися на вдалу реалізацію цієї ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *