І знову під Apple Store з’являються черги

Автор | 17 Вересня, 2012
До старту продажів нового смартфона Apple залишилося ще чотири дні, але черга за ним уже починає вибудовуватися. Біля головного магазину Apple Store на 5-й Авеню в Нью-Йорку зайняли свої позиції кілька людей, розташувавшись з максимально можливим в даних умовах зручностями. Намети, спальні мішки – все це допоможе їм скоротати час до магічної дати – 21-го вересня. 

Втім, для перших "черговиків" придбання iPhone 5 – не головна мета. Вони вибрали очікування під Apple Store в якості засобу самореклами, адже чергу завжди приковує до себе увагу як перехожих, так і журналістів різних ЗМІ. Один з тих, що сидять під магазином, Хазем Сейєд просуває свій додаток Vibe, музиканти Брайан Себалло і Йосип Крус рекламують себе і свою творчість, багатогранна творча особистість Джессіка Міллоу користується можливістю зайвий раз "засвітитися" в пресі. Звичайно, новий iPhone вони дійсно збираються купити. Але це другорядне. Головне ж – піар.
 
Але також не слід забувати їм про своє здоров’я. Бо Таке “очікування” може вилитися у якусь болячку – бо тут і протяги, і гігієна, і малоподвижна обстановка. Тому ми рекомендуємо пройти обстеження мрт позвоночника та бути спокійним за своє здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *