Оновлення в iCloud: перші враження

Автор | 17 Вересня, 2012
Як зазначає 9to5mac, Apple викотила оновлену версію сайту iCloud. Раніше ми вже могли спостерігати бета-версію оновлень, а тепер розглянемо докладніше, що змінилося.

Почнемо з Find My iPhone. Крім того, що змінилася іконка, з'явився новий режим LostMode, який стає доступним при установці iOS6. У цьому режимі ви зможете послати на свій девайс номер стороннього телефону, в надії, що знайшовший зв'яжеться з вами. 
 
 
 
 
 
Місцезнаходження пристрою як і раніше показується на Google-картах, тут Apple покищо не використовує свої. Щоб включити режим LostMode, вам потрібно буде ввести номер телефону, повідомлення та підписатися на емейл-повідомлення про статус вашого загубленого пристрою. Після того, як ви все це зробите, пристрій буде заблоковано, а на екрані буде тільки повідомлення і номер телефону, які ви ввели.
 
На екрані iPhone додатково буде яскрава зелена кнопка, натиснувши на яку, відразу ж можна подзвонити по вказаним вами номером. При тій умові, звичайно, якщо ми маємо справу з хорошою людиною, і він захоче повернути вам ваш девайс.
 
 
 
 
LostMode можна включити або відключити в будь-який час, використовуючи веб-інтерфейс, до речі, там же показується заряд батареї пристрою. Приємна і потрібна дрібниця: якщо неправильно вказали номер телефону, iCloud підкаже, що цей номер недійсний.
 
Був в цілому вдосконалений інтерфейс Find My iPhone, з'явилися більш елегантні спливаючі повідомлення з новими іконками додатків і шпалерами iOS6. Ще можна натиснути на кнопочку «Всі пристрої», щоб на карті подивитися, де в даний момент знаходяться всі ваші девайси.
 
 
При синхронізації пошти, нагадувань і подій календаря, вгорі екрану спливає банер, клікнувши на іконку на ньому, ви миттєво переходите в потрібний розділ. Крім того, на іконках на головному екрані з'являються наклейки.
 
 
 
 
 
 
 
 
Замітки і Нагадування – в основному веб-клони своїх десктопних аналогів, але з'явилися деякі додаткові деталі. Наприклад, Нотатки в вебі тепер можуть показувати картинки-вкладення з Mountain Lion, а ще можна змінювати тип шрифту прямо в браузері. Можна також міняти вирівнювання тексту, створювати і шукати замітки. На пристроях зміни з'являються практично миттєво. А ось якщо редагувати з пристрою, то в вебі зміни з'являються тільки через декілька секунд, а іноді навіть доводиться повернутися на головну сторінку і відкрити замітки знову.
 
Плюс до того можна завантажувати інші вкладення Заміток, такі як zip-файли з Mac.
 
 
Нагадування не демонструють ніяких корисних особливостей, за винятком того факту, що вони працюють точно так само, як в десктопній версії або в додатку.
 
І нарешті, в пошті оновилася функція створення архіву та віконце створення нового повідомлення, яке тепер не розширюється на весь екран.
 
Безсумнівно, у зв'язку з даними змінами (особливо у зв'язку із змінами в Find My iPhone), iCloud став більш потужним інструментом. І тим не менш у багатьох користувачів залишається відчуття тривоги по відношенню до цього сервісу від Apple, особливо, якщо згадати той випадок, коли iCloud Mail не працював протягом декількох днів підряд. Apple належить ще пройти довгий шлях, щоб гарантувати своїм користувачам безвідмовну і надійну роботу сервісу, однак і нинішні зміни дуже хороші, так що, якщо ви їх ще не бачили, то загляньте в iCloud.

В здоровому тілі – здоровий дух! Спортом потрібно займатися кожний день. Навіть вдома. Для цього потрібно лише силовые тренажеры купить та встановити в своєму домі. У вас з’явиться можливість займатися улюбленим спортом навіть взимку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *