Презентацію 12-го вересня повинна вести запрошена зірка?

Автор | 11 Вересня, 2012
Аналітик Enderle Group Роб Ендерлі (Rob Enderle) висловив цікаву думку про те, що вести презентацію Apple, 12-го вересня повинна спеціально запрошена зірка. Логіка тут проста – про новий iPhone вже і так всім все відомо, інтриги не буде, тому, щоб глядачі не надто нудьгували, потрібно їх розважити. 

 
Думка, звичайно, заслуговує певної уваги, але погодитися з аналітиком ми не можемо. По-перше, на презентації цілком можуть показати не тільки новий iPhone, але і iPad Mini, і лінійку плеєрів iPod, і оновлений IPad 3. І в такому випадку глядачі нудьгувати вже точно не будуть. А по друге … По-друге, Apple – це Apple. Будь-який захід компанії стає одним із самих значних подій року ще до свого початку. Шанувальники компанії ворожать, що ж їм покажуть на презентації, сперечаються, доводять, обговорюють всілякі чутки і так далі. І стежити за ходом презентації вони будуть, закинувши всі справи і жадібно слухаючи відбувається на сцені, навіть якщо вести захід буде найнудніший оратор в світі. Магія Apple, розумієте … Так що, як нам здається, шановний аналітик дещо погарячкував щодо запрошення зірки. І без неї у Apple, все прекрасно вийде.
 

Надійний водонепроникний смарфон на базі ОС Android – телефон AGM ROCK V5 купить і забудьте про падіння вашого улюбленого телефону. AGM ROCK V5 – це телефон, який має найвищий міжнародний рівень захисту IP67. Йому не страшна ні волога ні пил. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *