[Cydia] WS Wallpaper – безкоштовні панорамні шпалери для iPhone

Автор | 10 Вересня, 2012
Ми вже розповідали про одні панорамні шпалери з Cydia, але проблема їх була в тому, що програма була платною, але зараз в репозиторії з’явилися безкоштовні панормамні шпалери,  то можете сміливо відправлятися в Cydia за новим твіки під назвою WS Wallpaper.

З допомогою цього твіка ви зможете замінити стандартні повторювані шпалери на велике панорамне зображення. В залежності від екрану, ви будете бачити різні частини цієї великої картинки. Щось подібне зараз є в більшості Android-пристроїв.
Твік WS Wallpaper дуже простий у використанні. Вам потрібно всього на всього вибрати потрібну картинку з роздільною здатністю 1280 на 960 точок у налаштуваннях. Правда, це розширення коректно працює тільки на яблучному телефоні. При спробі запустити його на iPad я побачив тільки невелику частину картинки в лівому верхньому кутку екрану.
WS Wallpaper ви можете сказати з репозиторія BigBoss абсолютно безкоштовно.

Широкоформатний друк – один з популярних та ефективних видів зовнішньої реклами. Замовляйте печать плакатов, друк баннерів, офсетний друк в компанії Техма, спеціалісти якої мають великий досвід у роботі з виготовленням зображень нестандартних розмірів. Техма – це якість, перевірена досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *