OPlayer: Професійний відео/аудіоплеєр для IOS

Автор | 10 Вересня, 2012
Стандартний додаток "Відео" в iOS працює стабільно, але різноманітністю функціоналу похвалитися не може. Налаштувань в ньому по-мінімуму, а кількість розпізнаваних відеоформатів не вражає. Саме тому розробники i-софтy придумують власні рішення цієї проблеми. Яскравий тому приклад і один з кращих представників "в жанрі" – OPlayer

 
OPlayer здатний на багато – більшість відео / аудіо форматів він підтримує без проблем. При цьому з ним дуже легко працювати, завдяки інтуїтивному інтерфейсу і декількох способів завантаження файлів.
 
Відеоплеєр для iPhone
 
Традиційно, OPlayer підтримує завантаження відео та аудіо контенту через Itunes, але вміє робити це по Wi-Fi, однак це лише один з чотирьох способів. Переносити інформацію на I-пристрій можна і за допомогою браузера (Safari, Internet Explorer, Firefox, Chrome), FTP-з'єднання або через Dropbox.
 
Аудіоплеєр для iPhone Просунутий відеоплеєр для iPhone
 
 
OPlayer розуміє протоколи HTTP / RTSP / MMS / FTP / SMB і вміє відтворювати Flash-відео з деяких (не всіх) сайтів. Для цього необхідно написати "oplayer:" в адресному рядку перед текстом посилання.
 
Однією з відмінних особливостей програми є функція «пропуску кадру". Вона дуже стане в нагоді власникам минулих поколінь IOS-пристроїв, на яких спостерігаються проблеми з відтворенням відеофайлів великого обсягу.
 
Загалом, OPlayer пропонує той самий функціонал, якого так не вистачає штатним додатком і деяким аналогічним рішенням. Кількість підтримуваних форматів не може не радувати. Відео: ASF, H264, M2TS, MKV, RMVB, TS, WMV, XviD / DivX AVI, аудіо: FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, субтитри: ASS, SMI, SRT, SUB, TXT.
 
Для ознайомлення з програмою ви можете завантажити пробну версію (посилання нижче).
 
Загальна інформація про програму:
 
Рейтинг: 5 +
Тип: Entertainment
Пристрої: iPhone, IPad, IPod Touch
Версія: 2.0.04
Розробник: olimsoft
Вартість: 2,99 $
Вимоги: IOS 3,0 або вище
Посилання в App Store на пробну версію: Перейти по посиланню
Посилання в App Store на пробну HD-версію: Перейти по посиланню
Посилання в App Store: Перейти по посиланню
Посилання в App Store на HD-версію: Перейти по посиланню
Протестовано на iPhone 4 і IPad 3
 

Вирішили заказать сайт для свого оффлайнового бізнесу в мережі Інтернет? Довірте цю нелегку справу справжнім професіоналам своєї справи. Замовляйте сайт на студії Art-IT, яка забезпечить ваш сайт індивідуальним та цікавим дизайном та повною технічною підтримкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *