[Ігри] Оновлено Asphalt 6:. Adrenaline

Автор | 6 Вересня, 2012
Відчуйте гострі відчуття гонок як ніколи раніше в самому новому випуску серії Asphalt. Відкрийте 42 автомобілі і байки від Феррарі, Ламборджіні, Астон Мартін, Дукаті та інших автовиготовлювачів світового класу. Зберіть їх в своєму власному тривимірному гаражі, який ви можете досліджувати використовуючи гіроскоп. 

Ви можете навіть взяти друзів в режимі Онлайн і Локального мультиплеєра підтримує до 6 гонщиків. Підніміться на онлайн дошці результатів, щоб бути кращим у світі! 
У цих вуличних гонках ви будете розривати міські вулиці в Лос-Анджелесі, Токіо, Багамах і інших містах. Кожне місце розташування заповнено чудовою HD графікою, яка показує повну перевагу дисплея Retina. 
Не відводите погляд від дороги навіть на секунду, тому що ви будете змагатися проти важких супротивників в 11 різних лігах і 55 подіях. 
Використовуйте у своїх інтересах численні настроюють варіанти тюнінгу транспортних засобів досягаючи потрібної динаміки і керованості на будь-якому треку. Ви можете навіть накласти на свої транспортні засоби наклейки, щоб додати їм свій власний стиль. 
 
У новій версії: 
– Виправлені помилки 
 
 
Версія: 1.3.8 
Розмір: 582,7 MB 
Прошивка: 3.1.3 або більш пізня версія 
Завантажити безкоштовно: Asphalt 6: Adrenaline
Дзеркало
Дзеркало 2
 

Цифровая АТС – це дуже ефективне рішення для всієї компанії. Замовте інсталяцію на налагождення АТС і вже відразу після встановлення корпоративної АТС ви відразу відчуєте покращення ефективності роботи вашої компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *