[Програми] Vintagio: Старе кіно своїми руками

Автор | 28 Серпня, 2012
Додання ефекту старої кіноплівки знятому на iPhone відео – досить популярний тренд серед додатків в App Store. Сьогодні я хочу вам розповісти ще про одну програму з цієї серії, називається вона Vintagio, коштує $0.99, і на мій погляд, заслуговує уваги. 

Що вміє робити Vintagio? Обробляти ваше відео за допомогою різних ефектів, накладати на нього звуковий супровід, викладати отримані ролики в мережу. Це якщо коротко. А якщо детальніше, то в додатку є два режими – Express Mode і Pro Mode. Почнемо з першого з них.
 
 
Для початку вибираємо набір ефектів, за допомогою яких наше відео буде оброблено. Можна вибрати ефекти плівки, музику, швидкість відтворення та якість ролика.
 
 
 
 
 
Тепер знімаємо відео або завантажуємо вже наявне.
 
 
Запускається процес обробки, займає він близько 30 секунд.
 
 
Отримуємо готовий ролик з накладеними ефектами та музичним супроводом. Його можна зберегти в фотоальбом або відправити в соціальні мережі.
 
 
Режим Pro Mode дещо складніший. Тут, крім простої обробки відео, можна створювати складові ролики, додаючи в них різні відеофрагменти та фотографії. Створені ролики обробляються точно так само, як і в Express Mode.
 
 
 
Мені додаток дуже сподобалося, правда, встиг я його скачати ще до останнього оновлення, коли протягом короткого часу його роздавали безкоштовно. Якщо вам подобається робити з ваших відеороликів "вінтажне кіно" – обов'язково зверніть увагу на додаток Vintagio.
 
Так, забув сказати. У додатку є ще й якась соціальна мережа, де можна викладати туди свої ролики, дивитися і оцінювати чужі – ну і так далі. Не думаю, щоб ця функція була особливо корисною, але вона є.
 
 
Посилання в App Store
 

На замітку туристу: якщо потрапили у маловідоме чи незнайоме місто, наприклад Львів, вам в нагоді стане інформація про аренда квартир львов посуточно, де можна переночувати деньок або два. Причому з комфортом та за невелику ціну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *