Фото передньої панелі iPhone 5

Автор | 27 Серпня, 2012
iPhone 5 фото
Колись нас замучили новини про патентні позови, патентних тролів і патентні суди. Здається, ще трохи – і те ж саме можна буде сказати про фотографії запчастин до нового iPhone. Їх так багато, і вони так схожі один на одного, що сумнівів в їх реалістичності вже не залишається. Причому найбільша увага приділяється саме задній панелі. Що логічно: на передній стороні , крім витягнутого дисплея, немає нічого цікавого. Помилуйтеся.

 
 
Фотографії опублікував китайський блог Apple.pro, раніше багаторазово відрізнявся такого роду «вкиданням» інформації. На декількох не самих чітких зображеннях ми бачимо повністю зібрану передню панель – зі склом, кнопкою Home, кольоровий підкладкою, сенсором, дисплеєм і металевою панеллю. Всі шлейфи теж на місці – бери та підключай до решти запчастина від нового iPhone. Шкода, що перевірити все це можна – у китайців досі немає на руках материнської плати з впаяним процесором.
 
 
Величезна кількість фотографій з «залізячками» до нового айфону пояснюється різким збільшенням темпів виробництва його компонентів і подальшого складання. До презентації та релізу пристрою залишається менше місяця, і за цей час Apple повинна хоча б частково забезпечити традиційно високий попит. На жаль, в цьому році Apple навряд чи здивує нас чимось на офіційному заході – про iPhone 5, також відомого як «new iPhone», сьогодні відомо абсолютно все. Ясна річ, надія на «диво» і сюрпризи залишається – таки ми Apple чекаємо, а не який-небудь … ну ви зрозуміли.
 

Якщо бажаєте зекономити на покупках в інтернеті, зверніть увагу на китайський інтернет магазин Tmart – найнижчі ціни та безкоштовна доставка по всьому світу! Дізнайтесь більше про дешеві покупки на сайті http://frenzyshopper.ru/magaziny/tmart.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *