Blu-Ray Player для MacBook

Автор | 22 Серпня, 2012

Blu-Ray Player MacBook

Компанія Apple, в останній час, намагається позбуватися від оптичних приводів, намагаючись зробити свої пристрої ще легше і тонше. Звичайно ж, у зв'язку з цими обставинами, й мови немає про підтримку Blu-Ray-дисків в нових Mac. Тим не менш, цей формат затребуваний і відрізняється високою якістю картинки та звуку, яке iTunes Store нам поки запропонувати не може.

Зараз є можливість придбати зовнішній оптичний привід, що зчитує формат Blu-Ray. Продаються вони на Amazon за менш ніж 100 €. І якщо пристрій придбати ще можна, то знайти хорошу програму під OS X – дуже складне завдання.
 
У квітні стало відомо, що VLC незабаром зможе читати формат Blu-Ray, але цього оновлення ще потрібно дочекатися. Є й інші програми, але вони поки залишають бажати кращого.
 
 
І, здається, на горизонті з'явився гідний претендент. Mac Blu-Ray Player є не тільки плеєром для Blu-Ray-дисків, він також відтворює будь-який користувацький формат фільмів, відео, аудіо, музику і фотографії. Mac Blu-Ray Player оновлювався багато разів за останній рік, а зовсім недавно вийшла нова версія. На сьогоднішній момент, згідно TUAW, додаток працює дуже добре, навіть на відносно старому Mac 2006 року, але при першому запуску Blu-Ray необхідно, щоб ви були підключені до інтернету.
 
Якщо вдома у вас є хороша колекція Blu-Ray, і ви хочете переглядати фільми на Mac, то програма для вас буде вельми корисною. Зараз Mac Blu-Ray Player доступна за ціною $40 замість $60.
 

Всі фільми планети на одному сайті. Читайте рецензії та слідкуйте за новинками світового кінопрокату, залишайте коментарі та спілкуйтеся з такими ж кіноманами як і ви:)