56 нових скрінсейверів Mountain Lion

Автор | 20 Серпня, 2012
OS X Mountain Lion подарувала маководам масу цікавих і корисних особливостей. Однією з них можна вважати і оновити базу скрінсейверів. Apple реалізувала чотири нових види заставок і 14 способів відображати. Таким чином, загальна кількість комбінацій становить 56 штук, кожна з яких, по суті, є окремий скрінсейвер.

Щоб вибрати одну з нових заставок, необхідно зайти в «Системні налаштування» (Системні налаштування) → «Робочий стіл і заставка» (Desktop & Screen Saver) → вкладка «Заставка» (Screen Saver). При кліці на меню «Джерело» (Source) відкриється весь набір найрізноманітніших знімків в чотирьох тематиках – National Geographic (тварини), повітряний (аерофотозйомка), Космос (космос) і Nature Patterns (природа).
 
 
У компанії Apple подбали і про 14 видів слайд-шоу, кожен з яких по-своєму відображає спектр обраних картинок на дисплеї комп'ютера. Вони можуть коливатися, перегоратися, збиратися і розкриватися як орігамі, відображатися одночасно у вигляді фото-стіни і так далі. При бажанні переглянути всі способи демонстрації заставок в повноекранному режимі достатньо клікнути на обраній мініатюрі в лівій частині вікна налаштувань.
 
До речі, є можливість створювати свої власні скрінсейвери, вибираючи зображення з особистих альбомів з фотографіями. Єдиний мінус у тому, що в «пуме» не можна транслювати картинки з Мережі (RSS-стрічки або з фотохостингу Flickr), як це можна було робити в попередніх версіях OS X.
 

Створюйте та генеруйте свої власні QR коди на сайті http://qrcodes.com.ua/. Здивуйте друзів та знайомих знанням новітніх японських техногій. Покажіть як ваш iPhone з легкістю розшифровує незвичайне зображення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *