Apple покаже новий iPhone 12 вересня

Автор | 19 Серпня, 2012

iphone 5

Такі речі зазвичай розміщуються в категорії чуток: аж надто суперечливі речі твердять то одні, то інші джерела, не підкріплюючи свої заяви хоч якимись фактами. На цей раз все інакше. З сьогоднішнього дня вересень можна офіційно вважати місяцем презентації нових мобільних пристроїв Apple. Так сказало джерело, інформація від якого підтверджується зі стовідсотковою точністю вже третій рік поспіль.

У минулому році редакція порталу All Things Digital багаторазово дивувала нас виключно точними прогнозами. Що не чутка – так жорстко «в точку». Так що ставитися до їх найсвіжішої новини варто зі всією серйозністю. Отже, джерела видання підтвердили дату презентації нової моделі iPhone – 12 вересня, про яку напередодні обмовився блог iMore.
Джерела повідомили нам, що Apple планує влаштувати захід в рамках того ж тижня. І нехай поки ми і не підтвердили цілі заходу, історія натякає, що це буде саме новий iPhone.
Через кілька годин цю інформацію підтвердив надпопулярний західний техно-портал The Verge. А фінальний акорд зіграв блогер Джим Далрімпл, відомий своїми тісними зв'язками з керівництвом Apple. У його кращих традиціях, єдиною відповіддю на цю інформацію стала фраза «Так».
 
Впевнено чекаємо вересня. Яким би він не був, краще один раз побачити, ніж тисячу разів додумати. 
 

Повітряні компресори від відомого виробника Енергомаш – це якісний, надійне і дуже недороге джерело стисненого повітря, який має досить широку сферу застосування. компрессор энергомаш часто використовується як на промислових об'єктах, так і вдома, для своїх цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *