[Ігри] Kids vs Goblins v4

Автор | 11 Серпня, 2012
Kids vs Goblins, гра в якій три дитини з їх молодшим братиком виявилися на чарівному острові після дикого шторму. Вночі їх брат був викрадений двома злими гоблінами. Діти були розбуджені його криками і вирішили боротися за нього! Тепер їм доведеться знайти Короля Гобліна і перемогти. На щастя у них є допомога у формі чарівних можливостей, які вони отримують з таємничого джерела. З їх комбінованими можливостями, хоробрістю і вашою допомогою вони отримають перемогу! Чи ні? 

Kids vs Goblins – пригодницька гра з елементами RPG. Ви керуєте трьома героями одночасно, переміщаючи їх по одному, або подвійним натисканням, щоб перемістити їх як групу. Перед кожною місією ви призначаєте заклинання, які ви хочете використовувати. Ви можете відкрити сильні та унікальні заклинання, такі як 'Вогняний молот", "Зигзагоподібна блискавка' і 'Обідній стіл'. Кожна ситуація просить різних дій, так що випробуйте різні стратегії і не забувайте виліковувати ваших героїв, коли вони отримують пошкодження! 
 
 
 
 
 
Версія: 4 
Розмір: 108 MB 
Прошивка: 4.3 або більш пізня версія + iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (4 покоління), iPad 2 
Офіційна сторінка в AppStore
Завантажити безкоштовно: Kids vs Goblins v4
Дзеркало 1
Дзеркало 2
 

 

Якщо ви вирішили відкрити свій бізнес, то вам просто необхідно знати та розбиратися в економіці, а особливо в бухгалтерії., тому раджу відвідати бухгалтерский форум, де вам неодмінно допоможуть у вирішенні різних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *