Radio Alarm Clock – красивий радіобудильник для iPhone

Автор | 4 Серпня, 2012
Стандартний iOS-додаток «Годинник» дозволяє дізнатися час в різних точках земної кулі, запустити таймер або секундомір, а також завести будильник. У розпорядженні користувача більш 20 різних мелодій, від спокійної арфи до сигналу тривоги.
Вставати по дзвінку будильника мені завжди було непросто. Як тільки лунає сигнал, перша думка – виключити. Шляхом пошуку, проб і помилок з'ясував, що мені простіше прокидатися під радіо, а точніше – під розмовні шоу.

Один з кращих радіобудильників для iOS – Radio Alarm Clock. Розробка корейсько-японської фірми Ensight Media цікава і для користувача інтерфейсом, і дизайном, і кількістю підтримуваних станцій.
 
 
Radio Alarm Clock дозволяє слухати аж до 50 тис радіостанцій. Є серед них і вітчизняні, причому вони дбайливо розсортовані по містах мовлення (можна, звичайно, скористатися і пошуком, щоб швидко «підключити» улюблену станцію).
 
 
Дуже часто на радіомовлення стали поширювати географічні обмеження. Я стикався в десктопних додатках з тим, що на території України, наприклад, не можна послухати одну зі станцій BBC (Radio One). В цьому відношенні Radio Alarm Clock радує.
 
Добрих слів, на мій погляд, заслуговує інтерфейс програми. Він виконаний в модному нині стилі скевоморфізм (skeuomorphism). Головне вікно програми нагадує старий добрий радіоприймач. При цьому розробники не допустили помилки Apple, яка в «Подкасти» розмістила елементи, що не несуть ніякої утилітарної функціональності. В Radio Alarm Clock всі елементи – тумблери, шкали, кнопки – практичні: одні дозволяють включити / вимкнути радіо, будильник, таймер сну, інші – змінити рівень гучності або яскравості.
 
 
 
Radio Alarm Clock підтримує технологію Apple AirPlay. Так що ви можете налаштувати трансляцію з iPhone / iPod Touch на зовнішні колонки або ТБ.
 
Radio Alarm Clock – це красива, функціонально багата програма. Запитуйте в App Store:
 
  •  Radio Alarm Clock ($ 1.99)
  •  Radio Alarm Clock Free (безкоштовно)
  •  Radio Alarm Clock HD ($ 3.99; версія для iPad)

Все про htc android телефоны. Огляди та цікаві поради по смартфонам HTC та ос Android. Ігри, програми та багато чого іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *