Огляд нової гри Angry Birds Space: космічні війни

Автор | 22 Березня, 2012
angry birds space
Сьогодні вийшла нова серія найпопулярнішої мобільного ігрової саги – Angry Birds Space. Тепер птахам доведеться воювати зі свинями у відкритому космосі. 

 
 
Передісторія нових птахів така:
Після того, як гігантська лапа викрала яйця, вони слідують за нею через тунель в просторі і виявляють себе в польоті, в загадковій новій галактиці в оточенні космічних свиней! На щастя, у Angry Birds є власні суперсили …
 
 
 
 
Гра Angry Birds Space включає 60 міжзоряних рівнів на планетах і в умовах невагомості, таким чином геймплей варіюється від уповільнених головоломок і до знищення зі швидкістю світла. У ній з'явилися нові птахи, нові «суперсили» і приховані бонусні рівні. Постріли птахів тепер використовують гравітацію планет.
Крім цього прямо в самій грі можна придбати доступ до додаткових 30 «найскладніших рівням за всю історію гри» – Danger Zone. Власникам смартфонів Samsung Galaxy пощастило більше всіх – для них ці рівні в рамках промо-акції надаються безкоштовно.
 
 
 
 
У грі заявлено кілька змін. По-перше, крім звичних пташок з'явилися нові, які володіють цікавими здібностями, наприклад, можуть заморожувати. У грі тепер є вибухівка і астероїди, що надає ігровому процесу новий шарм. Найцікавіше, що в Angry Birds Space є гравітація, тобто, якщо птаха залетіла в атмосферу, то вона починає обертатися навколо космічного тіла як супутник. Ну, а якщо вже вона полетіла в космос і не потрапила в атмосферу, то її вже не повернути і вона вічно буде борознити простори всесвіту.
 
 
 
 
 
Мабуть, від основної гри Angry Birds залишилося тільки те, що нам як і раніше треба знищити птахами свиней. Фізика кардинально змінилася, кидати птахів тепер можна і в зворотний бік, з'явилося багато різних здібностей, нових птахів і.т.п. Я вважаю, що нова гра вийшла дуже крутою. Вона відрізняється від всіх інших ігор в серії і в цьому її великий плюс. Грати легко і також цікаво, як і в класичних Angry Birds. Треба лише пам'ятати, що закони фізики в космосі трохи інші, ніж на Землі.
 
Angry Birds Space доступна власникам iPhone (3GS, 4, 4S), iPod touch (3,4) і iPad за 0.99 долара, HD-версія для iPad коштує 2.99 долара. Потрібна iOS 4.0 або вище.
Android Play Market пропонує завантажити додаток безкоштовно (але з рекламою).
 
Офіційна сторінка завантаження в AppStore.
 

Літо вже не за горами. Підготуйся до спекотного відпочинку і рибалки вже зараз! Вибери потужні  лодочные моторы саме для твого човна та відчуй весь драйв відкритої риболовлі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *