12 вересня – можливий реліз iPhone 5, iPad mini і нової лінійки iPod

Автор | Липень 30, 2012
iPhone 5, iPad mini, iPod
Непередбачуваність компанії Apple можна розгледіти на кожному заході, присвяченому виходу нового гаджета. Сенсорний iPod nano, iPhone 4S замість iPhone 5, продовження підтримки 3GS-моделі і відмова від оновлення прошивки для першого iPad – приклади того, що в Купертіно вміють дивувати. В черговий раз Тім Кук і його команда збираються зробити це на самому початку навчального року, представивши відразу декілька новинок.

Редактори популярного сайту iMore керуються інформацією від перевірених джерел, які не раз були праві в минулому. Останні заявляють, що довгоочікуваний захід відбудеться 12 вересня цього року. На ньому компанія Apple представить новий iPhone , iPad mini і всю лінійку iPod, яка не оновлювалася вже два роки. За тими ж чутками через 9 днів весь асортимент нових гаджетів надійде в продаж, тобто станеться це 21 вересня.
 
Всі ці припущення перевірити, на жаль, неможливо. Навіть відсутність будь-яких запланованих заходів на сайті Moscone Center, де Apple традиційно проводить свої презентації, нічого не пояснює. Тім Кук може скликати журналістів в купертіновський кампус, як це було з iPhone 4S. Єдиний спосіб перевірити надійність джерел сайту iMore – дочекатися розсилки запрошень, яка може трапиться вже через 2-3 тижні.

А тим часом варто подумати про купівлю попередніх версій айДевайсів та аксесуарів до них на сайті http://iphone.import2ukraine.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *