12 вересня – можливий реліз iPhone 5, iPad mini і нової лінійки iPod

Автор | 30 Липня, 2012
iPhone 5, iPad mini, iPod
Непередбачуваність компанії Apple можна розгледіти на кожному заході, присвяченому виходу нового гаджета. Сенсорний iPod nano, iPhone 4S замість iPhone 5, продовження підтримки 3GS-моделі і відмова від оновлення прошивки для першого iPad – приклади того, що в Купертіно вміють дивувати. В черговий раз Тім Кук і його команда збираються зробити це на самому початку навчального року, представивши відразу декілька новинок.

Редактори популярного сайту iMore керуються інформацією від перевірених джерел, які не раз були праві в минулому. Останні заявляють, що довгоочікуваний захід відбудеться 12 вересня цього року. На ньому компанія Apple представить новий iPhone , iPad mini і всю лінійку iPod, яка не оновлювалася вже два роки. За тими ж чутками через 9 днів весь асортимент нових гаджетів надійде в продаж, тобто станеться це 21 вересня.
 
Всі ці припущення перевірити, на жаль, неможливо. Навіть відсутність будь-яких запланованих заходів на сайті Moscone Center, де Apple традиційно проводить свої презентації, нічого не пояснює. Тім Кук може скликати журналістів в купертіновський кампус, як це було з iPhone 4S. Єдиний спосіб перевірити надійність джерел сайту iMore – дочекатися розсилки запрошень, яка може трапиться вже через 2-3 тижні.

А тим часом варто подумати про купівлю попередніх версій айДевайсів та аксесуарів до них на сайті http://iphone.import2ukraine.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *