Нова версія Google Earth c 3D картами з’явилася в App Store

Автор | 27 Липня, 2012
Битва за 3D карти між Apple і Google почалася досить жваво. У Купертіно вже продемонстрували свого бійця, але покищо роботи над ним все ще ведуться, і вже восени, до моменту релізу iOS 6, всім нам стане більш-менш ясно, що з себе представляють закінчені Maps в iOS. Google теж продемонстрував нам свої можливості – вчора ввечері світ побачила сьома версія Google Earth на iOS.

Головною особливістю нової версії програми стала підтримка повноцінного 3D перегляду. Функція поки працює лише в 13 найбільших містах світу. Поки відгуки користувачів не дають уявити повну картину про оновлення, так як поки вони досить сильно різняться. Я, напевно, погоджуся з відгуками тих, хто залишився незадоволений роботою нової версії програми, так як на торішньому iPhone 4 Google Earth перетворилися в неповороткого монстра, що знищує мій девайс. Здається Google розробляє новий план по захопленню Apple через свої програми …
 
 
Додаток відмовляється плавно реагувати на запити користувача, подовгу думає, перш ніж перенести мене з однієї точки планети в іншу і зжирає пам'ять пристроя без залишку.
 
Значно краще ситуація йде на більш нових поколіннях пристроїв, де є ​​підтримка 3D інтерфейсу. iPhone 4S, iPad 2 і новий iPad справляються з навантаженням значно спритніше. Плюс до всього головна фішка оновлення – 3D інтерфейс дає жару. Польоти по планеті в особливо значущих її місцях, на кшталт Великої Китайської Стіни, Ватикану або Йеллоустоунському парку вражають.
 
Крім подорожей в додатку доступна можливість вивчення місцевості в псевдо-3D режимі з відображенням місцевих ландшафтів.

Також варто Вам нагадати, що джейлбрейк та кастомная прошивка разом дають просто неперевершені можливості. Від від'язання телефону від оператора (анлок) до модифікації логотипа завантаження айПристрою та багато чого іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *