[Mac OS] 10 найбільш важливих нововведень в Mountain Lion

Автор | 20 Липня, 2012

Швидше за все, вже днями ми побачимо нову Mac OS від Apple – Mountain Lion. Чи буде нова «кішка» революціонером чи ні – сказати складно. Кожен має право залишитися зі своєю власною думкою і переконувати вас в цьому немає ніякого сенсу. Але в тому, що в Mountain Lion буде багато нового і цікавого, сумніватися не доводиться. Давайте ж коротко поговоримо про десять найбільш важливих нововведення в Mountain Lion.

За словами Apple, Mountain Lion буде містити в собі близько 200 нововведень. Але не всі вони виявляться важливими для кожного з нас, тому ми і вирішили поговорити про ті десять, якими будуть користуватися всі.

AirPlay Mirroring

 За допомогою функції AirPlay Mirroring ви зможете без всяких проводів підключити ваш комп'ютер до телевізора. Тепер, щоб подивитися цікавий фільм, вам не доведеться тягнути свій ноутбук у вітальню і підключати його до своєї величезної плазми. Досить просто перед початком відтворення включити AirPlay Mirroring і трансляція моментально з'явиться на екрані телевізора.

Центр повідомлень

 Всіма улюблений Центр повідомлень нарешті перебрався з iOS на Mac OS. При виклику Центру повідомлень, весь робочий стіл зміститься вліво і праворуч з'явиться звичний і настільки зручний сірий стовпчик, який нагадає вам про різні дати, пропущені повідомленнях, непрочитані листи і про багато іншого.

Messages

 Повідомлення уже були доступні в якості публічної бета-версії для Mac OS X Lion і багато хто, напевно, встигли випробувати їх у справі. За допомогою Messages, ви зможете безкоштовно відправляти текстові повідомлення, фото або відео будь-якого іншому користувачеві iOS-пристрою або Mac'у з новою «кішкою» на борту. Крім того, Messages в комплекті з Face Time можуть стати непоганою альтернативою Skype для користувачів продукції від Apple.

Power Nap

Тепер Mac під управлінням Mountain Lion зможе перевіряти вашу пошту, оновлювати замітки і нагадування, обробляти вхідні повідомлення, оновлювати програмне забезпечення та виконувати резервне копіювання Time Machine, навіть перебуваючи в режимі сну.

Game Center

 Мабуть, що таке Game Center пояснювати і не треба. Всі вже давно звикли до нього на iOS-пристроях. Єдине, що варто відзначити, Game Center – це хороший і, можна сказати, перший крок для просування OS X як справжньої і життєздатної ігрової платформи. Подивимося, що з цього вийде. Цілком можливо, що після такого кроку від Apple нам варто очікувати відповідного кроку від виробників ігор. Кроку, який проявиться у вигляді нових і приголомшливих ігор для Mac OS X.

Gatekeeper

Завдяки Gatekeeper ви отримаєте три варіанти для роботи з установкою додатків на свій Mac: скачування і установка додатків тільки з Mac App Store; скачування і установка додатків з Mac App Store, що належать перевіреним розробникам; скачування і установка додатків з будь-якого місця, так само, як це можливо і в OS X Lion.

Safari 6.0

 Оновлений браузер Safari став набагато цікавішим і зручнішим. У ньому присутні спеціальні кнопки, які значно прискорять відправлення твітів, електронної пошти або повідомлення. Є можливість перегляду збережених паролів, новий набір, режим інкогніто з різними параметрами конфіденційності, можливість перейменовувати елементи панелі закладок, інтеграція з iCloud (ви зможете побачити відкриті вкладки Safari на всіх ваших пристроях).

Dictation

 Поки що складно стверджувати наскільки добре сприймає мова Dictation, але коли ми тестували Mountain Lion, ми залишилися цілком задоволені. Але на жаль, українську мову це прекрасне нововведення ще не understand. Apple стверджує, що Dictation працює абсолютно в будь-якому додатку і все, що потрібно від користувача – це вибрати текстове поле, натиснути на спеціальну кнопку включення і почати говорити. Як тільки ви закінчите говорити, ви натискаєте ще одну кнопку і ваша мова моментально конвертується в текст.

«Нагадування», «Нотатки» і Twitter

«Нагадування» обіцяють бути більш функціональними і цікавими, а «Нотатки» дозволять створювати різні записи, в які ви зможете додати різні вкладення, наприклад, фотографії. А ось Twitter тепер буде інтегрований в пошту, контакти та календарі так само, як і в браузер Safari.

iCloud

Звичайно, iCloud не є ніякою новинкою чи чимось особливим, порівняно з OS X Lion. Але в Mountain Lion цей хмарний сервіс від Apple є дуже важливою і невід'ємною частиною всієї системи. Практично всі основні програми і дії зав'язані на iCloud і синхронізація будь-яких документів, процесів та вкладок стала ще простіше, швидше і доступніше.


Через деякі прикрі обставини на вашому ноутбуці тріснув чи побився екран? Не біда! Достатньо підібрати матрица для ноутбука та встановити її у найближчому сервісному центрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *