iPhone 5 отримає nano-SIM-карту?

Автор | 20 Липня, 2012

Можливо, що страждання з приходом micro-SIM-карт і спроб їх використання з іншими пристроями залишилися в минулому: у власників iPhone 5, найімовірніше, з'явиться нова проблема. Пов'язана вона з тим, що зважаючи на прийняття ETSI стандарту nano-SIM, компанія Apple, яка ставить себе на вістрі прогресу будь-яку ціну, вирішила використовувати такі SIM-карти в своєму смартфоні iPhone 5.

За відомостями деяких видань, американські оператори, включаючи AT&T, вже щосили проводять випробування нових SIM-карт в своїх мережах.

Також варто зазначити про те, на якій стадії розробки знаходиться пристрій. Судячи з відомостями The Boy Genius Report, кожен з смартфонів компанії проходить стадії затвердження апаратної начинки і дизайну. На даний момент iPhone 5 знаходиться на стадії EVT3, тобто третій стадії затвердження апаратної частини. Інженери вже визначили, що новинка надійде у продаж з модулями NFC і LTE, однак фінальний дизайн пристрою може виявитися трохи іншим, ніж ми його бачили в мережі з різних джерел протягом останніх декількох тижнів. Хоча, на жаль, nano-SIM і змінений док-коннектор, мабуть, уже залишаться без змін.


Вирішили обзавестися новеньким смартфоном? Тоді придбайте apple iphone 5 в Краснодаре за помірними цінами та з великим вибором аксесуарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *