Телевізор від Apple буде з екраном Retina

Автор | 18 Липня, 2012

У 2010 році Apple випустила iPhone з Retina display, на якому практично неможливо було розгледіти пікселі. Потім компанія застосування цю технологію в iPad і MacBook Pro. За словами Реймонда Сонейра, глави компанії DisplayMate, в телевізорі Apple буде присутній екран Retina. що об'єднає всі лінійки продуктів компанії. Він стверджує, що зв'язок між пристроями дуже важливий для компанії Apple, і екран Retina, в цьому сенсі, виступатиме відправною точкою.

Телевізори, які представлені на сьогоднішній момент на ринку, не можуть конкурувати з дозволом екрану ні останнього iPad, ні тим більше MacBook Pro Retina. Покупці будуть вельми задоволені, виявивши таку ж якість зображення в новому телевізорі від Apple.

 Компанія може випустити телевізор з роздільною здатністю екрану 4096 x 2160 пікселів і надати можливість перегляду різних серіалів і фільмів в такій якості, домовившись з кіностудіями. Купертіновці тоді підкосять формат Blu-Ray, пропонуючи фільми з iTunes Store з неймовірним дозволом екрану. Фільм з дозволом 1080p, що триває 1 годину 50 хвилин, важить в середньому 3,7 Гб, для його нормального відтворення потрібно ширина каналу більше 4 Мбіт / с. Враховуючи цей факт, можна припустити, що фільм із зазначеним дозволом 4096 x 2160 пікселів зажадає мінімум 16 Мбіт / с.


Вся повна інформація про смартфони на базі Windows Mobile здесь. Новини, ігри, свіжі огляди та багато чого цікавого! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *