[Ігри] Doodle Jump святкує 10 млн. завантажень

Автор | 16 Березня, 2011

У далекому вже 2009-му році маловідома компанія Lima Sky випустила для iOS гру Doodle Jump . Нічого особливого в ній, на перший погляд, не було. Дивна стрибуче істота, плоска мальована графіка і геймплей, зроблений "за мотивами" інших ігор. Однак це не завадило їй відразу ж потрапити до ТОП-10 американського App Store. Минуло два роки, але гра, як і раніше залишається хітом, однією з кращих казуалок для іOS. Що зайвий раз підтверджують цифри по її скачуванням – 10 Мільйонів, це вже не жарти.

 
Після цих двох років ми можемо сміливо говорити про те, що Doodle Jump перевершила всі очікування. Ми сподіваємося додати ще більше чудесного контенту для мільйонів фанатів гри у всьому світі.
 
– Ігор Пушеньяк, засновник Lima Sky
 
Зокрема, розробники обіцяють безкоштовний мультиплеер для всіх, хто грає в Doodle Jump на iPhone. Власникам іPad пощастило менше – HD-версія гри була обіцяна ще рік тому, але в App Store поки так і не з'явилася. Тим не менш, Lima Sky, як і раніше запевняє, що розробка ведеться. Будемо сподіватися, цього разу це не порожні слова.
 
В додаток до всього, студія пообіцяла випустити Doodle Jump на платформу Xbox 360. Консольна версія буде заточена під приставку Kinect. Продавати гру планується через Xbox Live Arcade. Чи варто розробникам обіцяти так багато, враховуючи, що навіть версії для IPad як і раніше немає? Втім, якщо порахувати доходи цих людей з продажів Doodle Jump, ми отримаємо щось близько $ 7 млн. Принаймні, кошти на розробку у них є, було б бажання.
 

Если у вас есть перспективный бизнес, вам стоит подумать чтобы создаться для него сайт визитка киев. Цены на создание сайта вас порадуют.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *