Концепт iWatch з Retina-дисплеєм і FaceTime

Автор | 10 Липня, 2012

iwatch

C тих самих пір, як Стів Джобс в ході однієї з презентацій Apple пожартував, що один з керівників компанії носить оновлений iPod Nano на руці, як годинник, у мережі почали з'являтися концепти високотехнологічних iчасов, показуючи тим самим, що  компанія могла б з легкістю зайнятися випуском подібного продукту.
Черговим таким концептом iWatch стало творіння шведського дизайнера, який вирішив запровадити в iWatch функцію FaceTime і вбудувати Retina-дисплей.

Крім цього, в шведському годиннику знайшлося місце встановлюються стороннім додаткам, 16GB вбудованої пам'яті, технології Bluetooth 4.0, WiFi, акселерометру, датчикам наближення і звичайно ж акумулятора. Якщо ви запитаєте, як подібний набір вмістився в настільки маленький пристрій, ми відповімо – на те він і концепт, щоб виглядати не реалістично.

 

Якщо вірити The New York Times, Apple вже роздумує над винаходом iPod з гнучким дисплеєм, який би охоплював своїм екраном руку користувача – якщо це відбудеться, iWatch може отримати хоч часткове, але все ж втілення в реальному пристрої.


Якщо ви збираєтесь закордон, то англійська мова у будь якому випадку буде для вас у нагоді. Навіть простого розмовного рівня англійської мови вам вистачить, щоб не заблукати в одном уз європейських міст. Тому рекомендуємо відвідати курсы английского киев та з впевненістю їхати подорожувати світом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *