Google представляє нові 3D-карти

Автор | 7 Червня, 2012
Вчора ввечері в Сан-Франциско пошуковий гігант Google показав свій новий тривимірний картографічний сервіс, який в найближчому майбутньому буде доступний для iOS і Android. На сьогоднішній день Google вже пропонує користувачам iOS додаток «Earth», в який ймовірно і буде додано нововведення, якщо Apple дійсно відмовиться від використання карт Google.

 
Незважаючи на контроль дизайну iOS-додатку «Карти» з боку Apple, все ж багато чого залишалося в руках Google. Очікується, що в новій версії iOS купертіновці відмовляться від використання карт пошукового гіганта і представлять свої власні розробки. Все ж такі компанії як Placebase, C3 Technologies і Poly9 були куплені Apple не дарма.
 
Якщо Apple насправді вже має в своєму арсеналі готовий додаток «Карти» і представить свій сервіс на WWDC 2012, то цілком резонно можна очікувати, що Google звинуватить купертіновців в монополізації і нечесній конкуренції, особливо, якщо додаток Google Earth буде заблоковано в App Store. На вчорашній презентації віце-президент Брайан Макклендон (Brian McClendon) відзначив, що Google працює на офлайн-версією тривимірних карт, яка буде доступна для обох платформ. На всі питання про те, що думає Google про те, що Apple збирається відмовитися від їх сервісу,  Макклендон відповідав ухильно.
 
Наразі також достовірно відомо, що і інші гіганти інтернет індустрії не гаять часу і також створюють власні тривимірні карти: Apple, Nokia та інші.
 
 

Свадебная видеосъемка киев или любого другого мероприятия по приятным ценам. Качество ам понравится.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *