Архів категорії: iPhone

Чому батарею iPhone і iPad можна розряджати «в нуль» і як правильно заряджати iOS-пристрої

Автор | 31 Травня, 2019

Смартфони Apple (мабуть, за винятком Plus-версії) – не самі «довгограючі» пристрої на світлі, так що аварійним відключенням через розрядженого батареї власника iPhone не здивувати. Здавалося б, що такого – «вирубався» і «вирубався» … Насправді так ми повільно, але вірно вбиваємо наш гаджет. Чому? Фахівці видання Business Insider нагадують: в iPhone використовується літій-полімерна батарея. Для неї… Читати далі »

iPhone 8 отримає скляні панелі з двох сторін і рамку з нержавіючої сталі

Автор | 5 Жовтня, 2016

У квітні 2016 року аналітик компанії KGI Securities Мінг-Чі Куо, відомий своїми точними прогнозами щодо продуктів Apple, говорив про те, що в 2017 році купертіновці випустять iPhone з радикально новим дизайном. Зокрема, iPhone 8 (саме таку назву отримає смартфон) отримає повністю скляний корпус і AMOLED-дисплей, прикритий вигнутим склом. У новій доповідній записці для інвесторів Мінг-Чі… Читати далі »

Все, що потрібно знати про кнопку Home в iPhone 7

Автор | 27 Вересня, 2016

Зовні iPhone 7 дуже схожий на дві попередні моделі (порівняння iPhone 7/7 Plus, iPhone 6s / 6s Plus і iPhone SE). Але якщо ви придивіться уважніше і трохи попрацюєте з новинкою, то відразу ж зрозумієте – відмінностей (і серйозних!) Багато. І найголовніше з них … ні, не 3,5 мм роз'єм, а радикально оновлена ​​кнопка Home!… Читати далі »