Архів категорії: iOS

Apple оновила пакет iWork для macOS і iOS

Автор | 28 Червня, 2019

Сьогодні компанія Apple оновила свій пакет iWork. Оновлення вийшло відразу на двох яблучних платформах – macOS і iOS – а також торкнулося Pages, Numbers і Keynote. Незважаючи на те, що апдейт не приніс з собою нічого глобального, його можна сміливо називати досить великим. У новій версії пакету iWork користувачі отримали можливість стилізувати тексти. Для цього… Читати далі »

Вийшли перші публічні бета-версії iOS 13 і macOS 10.15

Автор | 28 Червня, 2019

Практично одночасно з iOS 12.4 beta 5 компанія Apple випустила перші публічні бета-версії iOS 13 і macOS Catalina. Судячи з перших відгуків, публічні тестові збірки практично повністю ідентичні другим бета-версіями iOS 13 і macOS 10.15 для розробників. Відразу варто відзначити, що публічні тестові збірки нових яблучних операційних систем важать досить багато: образ iOS 13 важить… Читати далі »

Категорія: iOS

iOS 13: підвищення продуктивності і темний режим

Автор | 6 Червня, 2019

Як і очікувалося, в рамках WWDC 2019 компанія Apple представила нову версію яблучної мобільної операційної системи. iOS 13 принесла з собою безліч нововведень. Однак головним з них багато хто вважає довгоочікуваний «темний режим». Темна тема оформлення доступна для всіх основних додатків Apple, а також для повідомлень і док-панелі. За словами купертіновцев, вона не тільки допомагає… Читати далі »

Категорія: iOS

Будь-який додаток з App Store можна буде завантажити через стільникову мережу – незалежно від розміру

Автор | 5 Червня, 2019

В iOS 13, офіційний реліз якої відбудеться восени, у користувачів буде можливість вибору обмежень на завантаження додатків через стільникову мережу. Функція доступна в розділі «Налаштування» (там потрібно вибрати пункт «Завантаження додатків»). Доступними параметрами: завантажувати додатки незалежно від їх розміру, запитувати дозвіл при завантаженні файлу важче 200 МБ або завжди запитувати дозвіл. В iOS 12 Apple… Читати далі »

Категорія: iOS