Архів категорії: iPad

iPadOS: окрема операційна система для планшетів iPad

Автор | 6 Червня, 2019

Компанія Apple зважилася на незвичайний крок і створила окрему версію iOS 13 спеціально для своїх планшетних комп’ютерів. «Відгалуження» мобільної операційки, створене спеціально для iPad, отримало назву iPadOS. В останні кілька років компанія Apple фактично розвивала свою мобільну операційну систему в двох напрямках: для смартфонів і планшетів. Спеціально для iPad купертиновці додали в iOS режими Split… Читати далі »

Категорія: iPad

Підтримка 5G спочатку буде тільки в iPad Pro. Інші iPad отримають її пізніше

Автор | 18 Травня, 2019

Нещодавно компанія Apple уклала мирову угоду з Qualcomm, завдяки чому у купертиновців з’явилася можливість закуповувати 5G-модеми для своїх мобільних пристроїв. Експерти впевнені, що на початку підтримка мереж п’ятого покоління з’явиться в iPhone, проте з часом вона буде додана і в iPad. За словами авторитетного аналітика Мінг-Чі Куо, яблучні планшети зможуть працювати в 5G-мережах вже в… Читати далі »

Категорія: iPad

iPhone XR 2019 може вийти в двох нових кольорах

Автор | 18 Травня, 2019

За даними авторитетного японського видання Macotakara, яке досить часто ділиться достовірною інформацією про яблучних новинки, в цьому році купертиновці можуть випустити 6,1-дюймовий iPhone в нових кольорах. Якщо говорити точніше, то джерела ресурсу повідомляють про плани замінити блакитний і кораловий кольору на більш незвичайні забарвлення. Зокрема, автори Macotakara відзначають, що наступник iPhone XR буде доступний в… Читати далі »