[Ігри] Gangster Granny – ще одна скажена бабуся

Автор | 21 Серпня, 2012
Хтось колись розповідав, що давним давно в деякому місті "N", жила була така бабка, відома у вузьких колах як Gangster Granny і ходили чутки що вона була пов'язана з мафіозними кланами. Зухвалі пограбування, викрадення золота, придбання найпотужнішої зброї, вічні конфлікти з законом – все це чудово характеризує її особистість. Немає жодних сумнівів – вона була справжнім Гангстером! 

У ті часи у неї була одна пристрасть – це можливість пограбувати найбільший Банк в місті. Продумавши все до дрібниць, вона відправляється на зухвале пограбування. Але на жаль, зухвалий план був зруйнований і Gangster Granny була затримана і відправлена ​​до в'язниці на довгі роки! Ви напевно думаєте що це кінець? Але ні, історія тільки починається. Сидячи у в'язниці Gangster Granny отримує посилку від таємного посланця, в посилці вона виявляє захований пістолет! Схоже прийшов час довести коли то почату справу до кінця! Вона зробить свою справу і навіть самий злісний ворог не зупинить її! 
 
Гра перетворюється в міцний напружений трилер, який все швидше набирає темп, а фінальна битва утискує гравця в крісло. 
 
 
 
Дата виходу / оновлення: 10-08-2012 
Версія: 1.2 
Мова інтерфейсу: Англійська 
Розмір: 98.24 MБ 
Прошивка: iOS 5.1 і вище 
Розробник: Black Bullet Games 
Формат файлу:. Ipa 
Офіційна сторінка в AppStore
Завантажити безкоштовно: Gangster Granny
Дзеркало
 

Живи стильно разом з Android! Прикрась свій смартфон цікавими живими шпалерами, які будуть змінюватися, коли ти схочеш. А також завантаж останні хітові ігри та програми для ОС Android. Все це шукай на сайті mobi-vision.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *