Архів категорії: Гаджети

Як правильно чистити навушники AirPods Pro, AirPods і EarPods: інструкція Apple

Автор | 14 Листопада, 2019

Згодом будь-які внутрішньоканальні навушники вимагають від господаря своєї очищення. Як же це зробити правильно, щоб не пошкодити пристрій і прибрати з нього бруд? Ось кілька порад з очищення AirPods і AirPods Pro, а також EarPods.

Apple ставить на AR: спільно з Valve готує AR-гарнітуру нового покоління

Автор | 14 Листопада, 2019

Оскільки Apple потрібні нові точки зростання, а вже всі ніші, які можна було легко зайняти, компанія вже зайняла, то нічого не залишається робити, як занурюватися в іншу реальність. З віртуальної якось не склалося, тому що застосування цієї технології на даному етапі вкрай обмежено. Його не було застосувати в бізнесі, воно марно у виробництві, торгівлі, хіба… Читати далі »

Apple Ring: розумне кільце для управління смартфоном

Автор | 14 Листопада, 2019

Компанія Apple, судячи з патентних документів USPTO, готує новий гаджет із серії носимих пристроїв. У всякому разі, в назві патенту прямо говориться про кільцевий обчислювальний пристрій та інтерфейс для подібних пристроїв. За описом, технологія відноситься до розумного кільцю з невеликим сенсорним дисплеєм. Усередині кільця є процесор, акумуляторна батарея, а також модуль бездротового зв’язку.

Вийшов перехідник для підключення Lightning-навушників до MacBook і iPad Pro

Автор | 18 Травня, 2019

Компанія Anker випустила новий перехідник, який стане в нагоді власникам MacBook і iPad Pro для підключення до гаджетам Lightning-навушників. Забігаючи вперед, можна сказати, що коштує аксесуар зовсім бюджетно. На Amazon його можна купити за 30 доларів. Однак без подібного перехідника користувачі не зможуть підключити Lightning-навушники до останніх яблучним ноутбуків. До того ж представники Anker обіцяють,… Читати далі »