Чому Minecraft – гра для інтелектуалів

Автор | 20 Квітня, 2016

Сьогодні на сторінках видання New York Times Magazine з'явилася публікація, яка розкриває ряд цікавих і навіть кілька дивовижних подробиць про Minecraft. Один з фактів, представлених нашими зарубіжними колегами, говорить: Minecraft досі розходиться тиражем по 10 тис. Копій кожен день. Для гри, яка вийшла в 2011 р, це просто непристойна цифра.

З інших ключових моментів можна виділити і те, що середній вік шанувальників гри – 28-29 років. 40% гравців – жінки.

Але все ж сконцентруємося на цифрі в 10 тис. Чому Minecraft досі є настільки популярною грою, і чому скачать майнкрафт може навіть дитина? На думку журналістів, секрет безсмертної франшизи полягає в складності освоєння внутрішньоігровий механіки. Діти, підлітки та дорослі люди по всьому світу продовжують активно підкорювати всесвіт Minecraft не всупереч тому, що в ній доводиться довго розбиратися, а саме з цієї причини.

Новачкові в Minecraft практично нічого не пояснюють, до всього доводиться або здогадуватися самому, або активно стежити за обговореннями на профільних форумах, де є шанс почерпнути якусь корисну інформацію від досвідчених гравців. Система внутрішньоігрових підказок фактично відсутня.

Винятком є, мабуть, версії для консолей Xbox і PlayStation. Там в грудні минулого року "для навчання" все ж з'явилися.

Своєрідну релігію Minecraft, що сформувалася на принципі "розбирайся як хочеш", можна пояснити дуже просто. На початковому етапі розвитку проекту фінансування на складання внутрішньоігрових підказок у Маркуса Перссона просто не вистачило.

Тепер же це стало своєрідною фішкою Minecraft, багато в чому завдяки якій проект не тільки до цих пір існує, але й примудряється залучати запаморочливе кількість нових гравців кожен день.

Деякі називають Minecraft грою про таємне знання. Вона не просто складається з різнокольорових кубиків і дозволяє відчути себе в шкурі рудокопа, ця гра волає до інтелекту геймера, до його творчій натурі і бурхливої ​​фантазії. Відсутність роз'яснень в дусі "ось що потрібно робити" до певної міри означає свободу дій. У цьому і криється успіх Minecraft.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *